Ubytování

 

Home 
Rooms 
Facilities 
Location  
Tour Info 
Contact 
Contact

 

 

 

aa aa

 

 

 

  Apartmány č. 57, č. 65 a č. 41 pro čtyři osoby se nacházejí na Nikolaus – Gassner Strasse v apartmánovém domě č. 41c a č. 43 asi 500 m od centra Kaprunu naproti hotelu „TONI”. Domy jsou cca 10 metrů od sebe.

  V přízemí domu je restaurace „Bella casa”. Asi 50 m od domu je zastávka skibusu.

 

a
a

  V bytě č. 57 se nachází předsíň s úložným prostorem, obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelna s vanou, WC a prostorný balkon. V obývacím pokoji je manželská postel, rozkládací sedačka a TV. Kuchyňská linka je kompletně zařízená.

a
a

  V bytě č. 65 je předsíň s úložným prostorem, obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, WC a prostorný balkon s výhledem na ledovec. V obývacím pokoji je manželská postel, rozkládací sedačka a TV. Kuchyňská linka je kompletně zařízená.

 

aaa
a

  V bytě č. 41 se nachází předsíň s úložným prostorem, obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, WC a prostorný balkon s nádherným výhledem na ledovec. V obývacím pokoji je manželská postel, sedačka, pohovka a TV. Kuchyňská linka je kompletně zařízená.

 

  Předání klíčů:

  Po příjezdu na parkoviště před domem dům obejděte a zazvoňte na zvonek č. 60 (Hausmeister). Pan Hausmeister Vám předá klíče od domu, bytu, závory ke vjezdu na parkoviště mezi domy a vyřídí vše ostatní. V případě potřeby je jeho telefonní číslo +43 676 44 80 801. Nezapomeňte si s ním též dohodnout čas Vašeho odjezdu kvůli vrácení klíčů a kauce.

 

   
 
     

 

 


Copyright (c) 2011 Vojtěch Suchý & Vojtěch Mergl. All rights reserved.